Způsoby doručení

Zboží doručujeme několika přepravními společnostmi. Cena za dopravu je závislá na váze objednávaného zboží a zvoleném přepravci.
Cena za dopravu je zobrazena v pokladně (případně v košíku) a kalkulována automaticky po zadání dodací adresy.
Maximální hmotnost jedné zásilky je 30kg. Pokud chcete objednat více zboží, musíte rozdělit objednávku na více částí, nebo nás kontaktujte a nastavíme Vám individuální podmínky.
Posíláme jen do ČR, pokud máte zájem o dopravu do jiného státu, přejděte na eshop www.brickinvest.eu.

Převzetí zásilky

Při příjmu zásilky od přepravce zkontrolujte důkladně obal i obsah zásilky, nejlépe před řidičem. Pokud je obal nebo obsah zásilky poškozený, zboží nepřebírejte! Pokud není možnost zkontrolovat obsah zásilky při doručení před řidičem, učiňte tak v co nejkratším možném termínu doma nebo ve firmě. Pokud zjistíte poškození zásilky až po převzetí od přepravce, neprodleně nás max. do 48 hodin informujte. Zároveň nahlaste škodu i přepravci.

Kdy zboží dostanu?

Zboží zpravidla odesíláme nejpozději druhý pracovní den po objednání a doba doručení je 1-2 pracovní dny, dle zvoleného dopravce a způsobu dodání. V ideálním případě můžete mít zboží doma již druhý den po objednání. Běžně za dva dny po objednání.

Způsoby platby

  • platba platební kartou - po úspěšném zaplacení budete Vám zobrazíme potvrzení objednávky a platby. Platba kartou je jedna z nejrychlejších možností jak zaplatit za zboží a tím urychlit vyřízení objednávky. Můžete zaplatit platební kartou MasterCard nebo VISA. Pokud během platebního procesu dojde k chybě a nebudete si jisti, že platba proběhla korektně, kontaktujte nás. Platbu ověříme a sdělíme Vám jak postupovat dále.
  • platba na účet v Českých korunách - můžete využít klasický bankovní převod. Číslo účtu a ostatní informace pro převod Vám budou zobrazeny po odeslání objednávky (včetně QR kódu pro platbu) a zároveň Vám tyto informace také zašleme na email ihned po přijetí objednávky naším automatickým systémem. Při platbě převodem může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby (zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet).
  • platba na dobírku - můžete si zvolit platbu na dobírku (tedy až při převzetí zboží). Upozorňujeme, že v tomto případě při nevyzvednutí zásilky má kupující povinnost prodávajícímu nahradit náklady spojené se zasláním předmětu koupě, tzn. náklady na přepravu a balné vynaložené prodávajícím. 
Produkt přidán k oblíbeným
Produkt přidán k porovnání